Back to homepage

Tag "Yjet"

Çfarë ndodhi? Ledri Vula përfundon në spital

Çfarë ndodhi? Ledri Vula përfundon në spital

Reperi i njohur, Ledri Vula ka përfunduar në spital. Ai duket se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, pasi ka kërkuar ndihmë mjekësore. Ishte pikërisht partnerja e tij, Sara që ka ndarë në Instastory një foto, ku shihet Ledri

Read Full Article
Khloe Kardashian tregon fizikun e saj të hollë e veshur me rroba të ngushta

Khloe Kardashian tregon fizikun e saj të hollë e veshur me rroba të ngushta

Khloe Kardashian e ekspozoi formën e saj mbresëlënëse në një set dy-pjesësh të zjarrtë, ndërsa merrte pjesë në prezantimin e motrës Kim për linjën e saj të kujdesit të lëkurës SKKN. Bashkëthemeluesja e “Good American” ndau fotografi nga ngjarja –

Read Full Article
Milionat e dasmave, ja kush janë këngëtarët që fitojnë më shumë

Milionat e dasmave, ja kush janë këngëtarët që fitojnë më shumë

Grumbuj parash të përfituara nga bakshishet në dasmat tradicionale shqiptare, përveç pagesës për të kënduar gjatë natës, janë fitimet e pallogaritshme që këngëtarët shqiptarë të dasmave marrin nga ahengjet e verës. Festat familjare, duke përfshirë edhe dasmat është bërë praktikë

Read Full Article
Një zeshkane shumë tërheqëse e femër “dy metra” , kjo është vajza e Gjyste Vulës

Një zeshkane shumë tërheqëse e femër “dy metra” , kjo është vajza e Gjyste Vulës

Gjyste Vulën, ka kohë që nuk e kemi parë me një projekt të ri. Ajo gjatë gjithë kohës ka qenë në qendër të vëmendjes me fotot e saj të cilat shpesh herë i publikon në rrjetet e saj sociale, shkruan

Read Full Article
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku takojnë rastësisht yllin e muzikës botërore

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku takojnë rastësisht yllin e muzikës botërore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku po shijojnë disa ditë pushimi në Londër. Teksa kanë shijuar bukuritë e kryeqytetit britanik, në një moment, çifti kanë hasur një prej këngëtarëve më të famshëm në botë.

Read Full Article
Trejsi poston foto nga plazhi i Maldiveve

Trejsi poston foto nga plazhi i Maldiveve

Miss Trejsi Sejdini ka zgjedhur që të jetë larg të ftohtit të Kosovës në këtë fillim vit. Bukuroshja e Kosovës, Trejsi Sejdini është parë duke bërë një ecje si në piste modash. Por, në këtë rast nuk kemi të bëjmë

Read Full Article