Back to homepage

Tag "VMRO-DPMNE"

VMRO-DPMNE, sonte do të mbahet protestë kundër pranimit të propozimit francez

VMRO-DPMNE, sonte do të mbahet protestë kundër pranimit të propozimit francez

Para Qeverisë sonte me fillim në ora 19 do të mbahet protestë nën moton “ULTIMATUM – Jo faleminderit” kundër pranimit të propozimin francez për heqje të vetos bullgare dhe hapje të negociatave për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në BE.

Read Full Article