Back to homepage

Tag "Vladimir Putin"

Putini e akuzon NATO-n se ndjek “ambicie perandorake”

Putini e akuzon NATO-n se ndjek “ambicie perandorake”

Presidenti rus Vladimir Putin tha se do të kishte “disa tensione” me Suedinë dhe Finlandën po të anëtarësohen ato në NATO. Të dyja vendet u ftuan të bashkohen me aleancën të mërkurën. Presidenti rus Vladimir Putin tha se do të

Read Full Article