Back to homepage

Tag "Vera 2022"

Grim në plazh? Tre këshilla që hija juaj të mos “thyhet”

Grim në plazh? Tre këshilla që hija juaj të mos “thyhet”

Një problem vendimtar me të cilin përballeni gjatë verës është të mos ‘tradhtoheni’ nga hija që dëshironi të mbani në sytë tuaj, pavarësisht kushteve të pafavorshme që me të drejtë kërkohet të përballeni. Temperaturat e larta, djersa, rritja e sekretimit

Read Full Article
Bukuroshet shqiptare sjellin disa sugjerime për veshjet gjatë pushimeve verore

Bukuroshet shqiptare sjellin disa sugjerime për veshjet gjatë pushimeve verore

Të dukeni bukur gjatë pushimeve në plazh nuk mjafton vetëm të keni bikini të bukura, por edhe të keni një mantel ose kimono të bukur sipër gjatë kohës kur jeni në lokal apo në një restorant. Bora Zemani teksa mban

Read Full Article
Kjo është çanta moderne e kësaj vere

Kjo është çanta moderne e kësaj vere

Çanta Afu ka mbetur në errësirë ​​për më shumë se dy vjet, ndërsa tashmë është kthyer si pjesë e pandarë e përditshmërisë sonë. Çantat në formë gjysmëhëne lënë në hije çdo lloj tjetër dhe tërheqin vëmendjen e setit të modës. Forma

Read Full Article
Si ta mbani ngjyrën e flokëve tuaj të ndritshme në verë

Si ta mbani ngjyrën e flokëve tuaj të ndritshme në verë

Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të zbardhur pak flokët ose për të marrë pikat kryesore që të përshtaten me shkëlqimin veror të lëkurës tuaj dhe të merrni ngjyrën e lakmuar të flokëve tuaj. Por si mund ta mbani

Read Full Article
Këto çanta plazhi janë ideale dhe për daljet tuaja të përditshme

Këto çanta plazhi janë ideale dhe për daljet tuaja të përditshme

Kur flasim për çantat e plazhit zakonisht na shkon mendja tek çanta prej kashte. Kjo konsiderohet si modeli perfekt për të mbajtur gjërat tuaja në det, si falë qëndrueshmërisë ashtu edhe stilit që ofron. Vitet e fundit kemi parë që

Read Full Article
Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë që na duhet këtë verë

Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë që na duhet këtë verë

Angelina Jolie nuk para del në publik, ama kur del, na tregon pse vijon të jetë ikonike E thjeshtë dhe elegante, nëpër rrugët e Romës, Jolie na sjell veshjen që na duhet për këtë verës: kanotierë të bardhë, pantallona të

Read Full Article