Back to homepage

Tag "Semi Jaupaj"

Me këtë ndryshim, Semi po duket si loçkë

Me këtë ndryshim, Semi po duket si loçkë

Semi Jaupaj, ishte njëra nga pjesëmarrëset në Big Brother Vip Albania. Karrierën e ka nisur si këngëtare dhe po vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura dhe të dëgjuara, shkruan ORAinfo. Hyrja e Saj në formantin e Bigut ia hapi

Read Full Article