Back to homepage

Tag "Prim. Dr. Miftar Kurti"

Gostivar, sot përkujtohet Prim. Dr. Miftar Kurti në 30 vjetorin e vdekjes. Ja agjendja e manifestimit

Gostivar, sot përkujtohet Prim. Dr. Miftar Kurti në 30 vjetorin e vdekjes. Ja agjendja e manifestimit Updated

Me rastin e 30 vjetorit të ndarjes nga jeta të Prim. Dr. Miftar Kurti, të premten me 18 shkurt 2022, do të organizohet manifestim përkujtimor në kujtim të jetës dhe veprës së tij, njofton Gostivari Sot Manifestimi fillon në ora

Read Full Article