Back to homepage

Tag "Nora Istrefi"

Me Nora Istrefi

Me Nora Istrefi

Read Full Article
Nora Istrefi ‘bombardon’ me të pasmet

Nora Istrefi ‘bombardon’ me të pasmet

Elegante dhe me stil, Nora Istrefi duket tërheqëse në imazhet e reja. Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi përveç që ka vite që ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në muzikë është padyshim edhe njëra prej femrave më të bukura të estradës.

Read Full Article