Back to homepage

Tag "Moti"

Moti sot

Moti sot

Moti sot do të jetë me vranësira i ftohtë dhe me reshje lokale, kryesisht me dëborë. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri në

Read Full Article
Ky është parashikimi i motit për sot

Ky është parashikimi i motit për sot

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi jugor. Në viset malore do të ketë kushte për reshje të dëborës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri në

Read Full Article