Back to homepage

Tag "Mirsa Kërçeli"

Rikthehet Mirsa Kërçeli, publikon projektin e ri muzikor

Rikthehet Mirsa Kërçeli, publikon projektin e ri muzikor

Mirsa Kërçeli ishte një emër shumë i kërkuar në muzikën kosovare, madje ajo kishte sjellë shumë hite. Pas një pauze, këngëtarja sapo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Zemra ime”, të finalizuar edhe me videoklip. Për muzikën dhe

Read Full Article