Back to homepage

Tag "Marina"

Marina bashkë me vajzën rezultuan pozitive për COVID-19

Marina bashkë me vajzën rezultuan pozitive për COVID-19

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Marina zbuloi se ajo dhe vogëlushja Marget kishte rezultuar pozitive me COVID-19. ‘Po na zuri të dyjave bashkë e kemi qenë të mbyllura deri më sot në mëngjes”, shkroi

Read Full Article