Back to homepage

Tag "Klitschko"

Pas 25 vitesh martesë, kryebashkiaku i Kievit dhe Natalija Klitschko drejt divorcit?

Pas 25 vitesh martesë, kryebashkiaku i Kievit dhe Natalija Klitschko drejt divorcit?

Ish-kampioni i boksit dhe kryetari aktual i Kievit, Vitaly Klitschko, po divorcohet nga gruaja e tij, Natalia, pas 25 vitesh martesë. “Vendimi për divorc ishte i ndërsjellë”, ka konfirmuar Klitschko për mediat ukrainase. Klitschko shpjegoi se ai dhe gruaja e

Read Full Article