Back to homepage

Tag "FRBDI"

Valdet Xhaferi takon Forumin Rinor: Të kontribojmë për vete dhe ata që kanë nevojë

Valdet Xhaferi takon Forumin Rinor: Të kontribojmë për vete dhe ata që kanë nevojë

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar, Valdet Xhaferi ka takuar sonte Forumit Rinor të BDI – Gostivar, ku është diskutuar dhe ka filluar fushata senzibilizuese për anëtarësimet e reja, transmeton Gostivari Sot “Anëtarësohu në FR-BDI, sonte

Read Full Article