Back to homepage

Tag "Fifi"

Largë frizerkave e grimereve, kështu duket Fifi krejt natyrale!

Largë frizerkave e grimereve, kështu duket Fifi krejt natyrale!

Ajo është njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret që po lë gjurmë të pashlyeshme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo. Me këngët dhe tekstet e saj ajo ka bërë për vete një numër

Read Full Article