Back to homepage

Tag "Enca"

Nuk ndalet Enca, këtë radhë publikon ‘karamelet’ e saj

Nuk ndalet Enca, këtë radhë publikon ‘karamelet’ e saj

Enca mbetet një nga vajzat më të ndjekura të show-bizz-it shqiptar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka ‘trazuar

Read Full Article