Back to homepage

Tag "Dua Lipa"

Top fotografitë e bëra nga Dua Lipa në Kosovë e Shqipëri | Katalogu

Top fotografitë e bëra nga Dua Lipa në Kosovë e Shqipëri | Katalogu

Dua Lipa, fundin e muajt Gusht po e kalon në Kosovë e Shqipëri. Shkak i vizitës së stërzgjatur të Duës në dy shtetet shqiptare duket se është festivali “Sunny Hill” që sivjet krahas Prishtinës do të mbahet për herë të

Read Full Article
Me Dua Lipa

Me Dua Lipa

Read Full Article
Dua Lipa na ç’mendi fare | FOTO SESION

Dua Lipa na ç’mendi fare | FOTO SESION

Le të shkojmë në festë, me këtë porosi dhe duke aluduar për festën e ditëlindjes, Dua Lipa ka tkurur rrjetet sociale me fotografi të jashtëzakonshme, shkruan Flaka Me fustan të zi, elegante dhe tepër tërheqëse, këngëtarja me famë botërore shfaq

Read Full Article
Me Dua Lipa

Me Dua Lipa

Read Full Article
Dua Lipa në bregdetin shqiptar: Një shqiptare në Shqipëri | FOTO

Dua Lipa në bregdetin shqiptar: Një shqiptare në Shqipëri | FOTO

Pas magjisë që dha me mbajtjen e festivalit “Sunny Hill’ në Kosovë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa aktualisht po qëndron në bregdetin shqiptar. Ajo në rrjetet sociale ka publikuar imazhe ku ka shkruar se një shqiptare po qëndron

Read Full Article
Kosova ia shtoi ende më shumë bukurinë!

Kosova ia shtoi ende më shumë bukurinë!

Kaloi gati një javë që se Dua Lipa qëndroi në Kosovë në festivalin Sunny Hil, por siç duket Kosova si vendlindja e saj, vazhdon të jetë në epiqendër për këngëtaren e famshme në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Observeri Rozë. Dua

Read Full Article
Me Dua Lipa

Me Dua Lipa

Read Full Article
Faqe e Dua Lipa në Facebook, administrohet nga 265 administratorë në 31 shtete të Botës!

Faqe e Dua Lipa në Facebook, administrohet nga 265 administratorë në 31 shtete të Botës!

Janë gjithsej 265 administratorë që menaxhojnë faqe zyrtare të Dua Lipa në Facebook. 87 nga Kanadaja, 41 nga SHBA, 20 nga Mbretëria e Bashkuar, 12 nga Franca, 11 nga Holanda, nga Gjermania, e kështu me radhë, shkruan Gazeta Observeri Canada

Read Full Article
Dua Lipa performon në natën e parë të Festivalit Sunny Hill

Dua Lipa performon në natën e parë të Festivalit Sunny Hill

Në Prishtinë më 4 gusht nis Festivali i muzikës, Sunny Hill, që organizohet nga Fondacioni me të njëjtin emër i këngëtares me famë botërore, Dua Lipa. Në konferencën për media para nisjes së festivalit, Dua Lipa tha se është krenare

Read Full Article
Dua Lipa tregon format e tonifikuara me një trupore të prerë

Dua Lipa tregon format e tonifikuara me një trupore të prerë

Ajo po udhëton në të gjithë botën në turneun “Future Nostalgia”. Dhe të hënën, Dua Lipa, tregoi mesin e saj tepër të tonifikuar dhe të pasmet e saj, me një trupore të shkëlqyeshme, ndërsa dokumentonte jetën në prapaskenë. 26-vjeçarja hyri

Read Full Article