Back to homepage

Tag "Bes Kallaku"

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku takojnë rastësisht yllin e muzikës botërore

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku takojnë rastësisht yllin e muzikës botërore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku po shijojnë disa ditë pushimi në Londër. Teksa kanë shijuar bukuritë e kryeqytetit britanik, në një moment, çifti kanë hasur një prej këngëtarëve më të famshëm në botë.

Read Full Article