Back to homepage

Tag "Bebe Rexha"

“Godet”, me gjoks Bebe Rexha!

“Godet”, me gjoks Bebe Rexha!

Në paraqiten e saj të fundit në rrjetet sociale, këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe me famë botërore, Beba Rexha ka lënë pa frymë fansat e saj, përmes një fotografie ku ka ekspozuar gjoksin e saj gjysëm të mbuluar, shkruan Gazata

Read Full Article