Back to homepage

Tag "Beatrix"

“Emri i Beatrixës është Behixhe”, reagon vëllai i saj

“Emri i Beatrixës është Behixhe”, reagon vëllai i saj

Dje u raportua se këngëtarja Beatrix Ramosaj emrin e vërtetë e ka Behixhe dhe lidhur me këtë ka reaguar vëllai i saj, këngëtari Alban Ramosaj. Ai ka bërë shaka me këtë informacion që ka qarkulluar, teksa ka thënë se ky është

Read Full Article