Back to homepage

Tag "Arta Elezaj"

Arta Elezaj duket joshëse në natën e Vitit të Ri

Arta Elezaj duket joshëse në natën e Vitit të Ri

Arta Elezaj edhe sonte (31 dhjetor) në natën e festimit të Vitit të Ri nuk ka lënë anash postimet provokuese. Bukuroshja nga Klina ka sjell poza të reja joshëse para pasqyrës, teksa shihet elegante dhe plot shkëlqim. E veshur në

Read Full Article