Back to homepage

Tag "Aksident"

Pamje nga aksidenti tragjik në Çajlë të Gostivarit

Pamje nga aksidenti tragjik në Çajlë të Gostivarit

Drejtuesi i aksidentit që ndodhi sonte rreth orës 19 në Çajlë, është transferuar në Klinikën Neurokirurgjike të Shkupit dhe është në rezik për jetë, njofton Gostivari Sot Ndërkohë tre shoqëruesit e tjerë që ndodhën në automjetin e aksidentuar janë me

Read Full Article