Back to homepage

Tag "Adelina Tahiri"

Adelina nuk përmbahet në pushime, publikon foto në bikini duke e prek ‘zogun’

Adelina nuk përmbahet në pushime, publikon foto në bikini duke e prek ‘zogun’

Adelina Tahiri gjithmonë pozon në forma provokuese, andaj merr vëmendje të madhe tek ndjekësit. Ajo me pozat e shumta, tregon anët pozitive që ka dhe nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë. E vetëdijshme për këtë, këngëtarja shfaqet shumë aktive në

Read Full Article