Back to homepage

TOP FEMINA

Drejtori i Pfizerit infektohet me CoVid-19

Drejtori i Pfizerit infektohet me CoVid-19

Drejtori ekzekutiv i kompanisë farmaceutike Pfizer, Albert Bourla, ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin e COVID-19 dhe se ka simptoma të lehta, pavarësisht se është vaksinuar me katër doza, raporton Reuters. Ai theksoi se ka filluar

Read Full Article
Do të çmendeni, Beniada Nishani reklamon veshje të brendshmet të një brendi!

Do të çmendeni, Beniada Nishani reklamon veshje të brendshmet të një brendi!

Beniada Nishani është njëra ndër ish banoret që është pëlqyer e është komentuar më së shumti brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo ka marrë vëmendje të veçantë edhe jashtë shtëpisë. Së fundmi ajo është shfaqur tepër tërheqëse gjysëmlakuriq me

Read Full Article
Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Një dhëndër ka ekspozuar nusen në ditën e tyre të dasmës duke publikuar një video ku shihej duke e tradhtuar me kunatin e saj. Videoja e realizuar në vitin 2019 u rishfaq së fundmi në TikTok, duke shkaktuar bujë në

Read Full Article
“Godet”, me gjoks Bebe Rexha!

“Godet”, me gjoks Bebe Rexha!

Në paraqiten e saj të fundit në rrjetet sociale, këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe me famë botërore, Beba Rexha ka lënë pa frymë fansat e saj, përmes një fotografie ku ka ekspozuar gjoksin e saj gjysëm të mbuluar, shkruan Gazata

Read Full Article
Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Mirëmbajtja e shëndetit të lëkurës nuk kërkon vetëm aplikimin e kremërave dhe solucioneve të shtrenjta. Sekreti i vërtetë i shëndetit të lëkurës shkon përtej sipërfaqes së saj. Bëhet fjalë për vitaminat dhe mineralet të cilat mund të merren jo vetëm

Read Full Article
Ky është rrëfimi rrëqethës i Yllka Gashit deri sa largohet për në Amerikë

Ky është rrëfimi rrëqethës i Yllka Gashit deri sa largohet për në Amerikë

Aktorja kosovare, Yllka Gashi, teksa po nisej për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka dedikuar disa vargje për vendlindjen e saj Prishtinën Gashi ka shtatë vite që është shpërngulur në Amerikë, me bashkëshortin e saj Albianin dhe vajzën e

Read Full Article
Ryva Kajtazi e publikon vetën në këtë gjendje

Ryva Kajtazi e publikon vetën në këtë gjendje

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë, shkruan ORAinfo. Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes

Read Full Article
Jo më në ‘Për’puthen’, ja ku do e shohim Borën

Jo më në ‘Për’puthen’, ja ku do e shohim Borën

Javë më parë përfundoi edhe sezoni i “Për’puthen” që për sezone resht ishte nën moderimin e Bora Zemanit. Por aventura e saj televizive nuk përfundon këtu. Asaj i është besuar një tjetër format. Bëhet fjalë pët “Dancing with the Stars”,

Read Full Article
Adriana në top-formë! Ndan foto me bikini

Adriana në top-formë! Ndan foto me bikini

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme, gjersa nuk mungojnë edhe të tilla nga përditshmëria. E njëjta së fundmi ka publikuar disa fotografi me bikini, ku

Read Full Article
Loredana habit: Jam e hapur për dashuri të re

Loredana habit: Jam e hapur për dashuri të re

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy së fundmi ka organizuar një festë private për miqtë dhe kolegët për të promovuar koncertin e tij “Alpha show” që do të mbahet në Tiranë më 14 gusht. Në mesin e të ftuarave ishte

Read Full Article