Back to homepage

Dashuri dhe seks

Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Një dhëndër ka ekspozuar nusen në ditën e tyre të dasmës duke publikuar një video ku shihej duke e tradhtuar me kunatin e saj. Videoja e realizuar në vitin 2019 u rishfaq së fundmi në TikTok, duke shkaktuar bujë në

Read Full Article
Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Mirëmbajtja e shëndetit të lëkurës nuk kërkon vetëm aplikimin e kremërave dhe solucioneve të shtrenjta. Sekreti i vërtetë i shëndetit të lëkurës shkon përtej sipërfaqes së saj. Bëhet fjalë për vitaminat dhe mineralet të cilat mund të merren jo vetëm

Read Full Article
“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e famshme befason me deklaratën

“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e famshme befason me deklaratën

Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 persona për shkak të rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”. Ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe “White Lotus”, por ajo

Read Full Article
Para se të ndodhë tradhtia çdo martesë kalon në këto faza

Para se të ndodhë tradhtia çdo martesë kalon në këto faza

Shumë prej nesh, pasi zbulojnë se bashkëshorti ynë ka qenë i pabesë, kalojnë orë të tëra duke mbajtur kokën në duar, duke menduar: “Pse? Pse?” Shumë prej tyre janë të njohur me studiuesin John Gottman, Ph.D., laboratori i martesës së

Read Full Article
Këto shenja të zodiakut nuk kanë mëshirë në një marrëdhënie

Këto shenja të zodiakut nuk kanë mëshirë në një marrëdhënie

Gaforrja është emocionale dhe nëse ndihet sikur nuk po merr vëmendje të mjaftueshme, prisni një reagim të dhunshëm. Dashi gjithashtu nuk është një pikë e fortë durimi, ai është impulsiv dhe shpesh mund t’i thotë gjëra të shëmtuara partnerit të

Read Full Article
Gjërat që burrat duan më së shumti tek gratë

Gjërat që burrat duan më së shumti tek gratë

Të duash dikë varet jo vetëm nga aspekti fizik, por edhe nga qëndrime të ndryshme të rëndësishme që me siguri do të krijojnë atë person të mrekullueshëm, si atë që transmetoni, vizionin tuaj të jetës dhe shumë gjëra të tjera.

Read Full Article
Ju duhet vetëm kaq për ta ndryshuar jetën e mërzitshme seksuale

Ju duhet vetëm kaq për ta ndryshuar jetën e mërzitshme seksuale

Bëhuni egoiste Ndonjëherë keni nevojë më shumë për kënaqësinë tuaj, kërkojeni atë çfarë dëshironi dhe mos u shqetësoni partnerin. Është e vërtetë që duhet të ketë një balancë, por nëse shqetësoheni gjithmonë për të ju nuk do t’a zbuloni kurrë

Read Full Article
Çfarë i ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot

Çfarë i ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot

Gjatë qëndrimit të saj në Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj ka treguar se është tip emotiv dhe e kemi parë shpesh të përlotet. Kështu ka ndodhur dhe së fundmi, teksa në shtëpi është dëgjuar kënga e Alban Ramosajt “Theje”. Këngëtarja

Read Full Article
Ja sa shpesh duhet të bëni marrëdhënie sipas shenjës së horoskopit

Ja sa shpesh duhet të bëni marrëdhënie sipas shenjës së horoskopit

Sipas shenjës së horoskopit kaq herë duhet të bëni marrëdhënie seksuale Dashi- Një herë në dy ditë Si një nga shenjat më seksuale, krah Demit dhe Akrepit, Dashi di shumë mirë të marrë atë që do dhe ta shijojë gjer

Read Full Article
Zbuloni 8 vendet e pazakonta ku mund të kryeni seksin ideal

Zbuloni 8 vendet e pazakonta ku mund të kryeni seksin ideal

Ndonëse dhoma e gjumit do të mbetet gjithmonë vendi numër një për seks, as hapësirat e tjera nuk janë për t’u nënçmuar, andaj edhe kuzhina gjendet në vendin e dytë dhe për shumicën është vend i preferuar i kënaqësisë erotike.

Read Full Article