Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Një dhëndër ka ekspozuar nusen në ditën e tyre të dasmës duke publikuar një video ku shihej duke e tradhtuar me kunatin e saj. Videoja e realizuar në vitin 2019 u rishfaq së fundmi në TikTok, duke shkaktuar bujë në

Read Full Article
Faqe e Dua Lipa në Facebook, administrohet nga 265 administratorë në 31 shtete të Botës!

Faqe e Dua Lipa në Facebook, administrohet nga 265 administratorë në 31 shtete të Botës!

Janë gjithsej 265 administratorë që menaxhojnë faqe zyrtare të Dua Lipa në Facebook. 87 nga Kanadaja, 41 nga SHBA, 20 nga Mbretëria e Bashkuar, 12 nga Franca, 11 nga Holanda, nga Gjermania, e kështu me radhë, shkruan Gazeta Observeri Canada

Read Full Article
Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Mirëmbajtja e shëndetit të lëkurës nuk kërkon vetëm aplikimin e kremërave dhe solucioneve të shtrenjta. Sekreti i vërtetë i shëndetit të lëkurës shkon përtej sipërfaqes së saj. Bëhet fjalë për vitaminat dhe mineralet të cilat mund të merren jo vetëm

Read Full Article
“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e famshme befason me deklaratën

“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e famshme befason me deklaratën

Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 persona për shkak të rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”. Ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe “White Lotus”, por ajo

Read Full Article
Redona Koçi përvëluese me bikini. Juristja shqiptare lë ndjekësit pa mend

Redona Koçi përvëluese me bikini. Juristja shqiptare lë ndjekësit pa mend

Redona Koçi është një nga modelet më seksi të “Instagram”-it. Ajo shpesh ndan me ndjekësit foto tejet provokuese, ku ngurron të tregojë edhe format e saj perfekte. Bukuroshja ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve me fotot me bikini. Ne kemi përzgjedhur

Read Full Article
Para se të ndodhë tradhtia çdo martesë kalon në këto faza

Para se të ndodhë tradhtia çdo martesë kalon në këto faza

Shumë prej nesh, pasi zbulojnë se bashkëshorti ynë ka qenë i pabesë, kalojnë orë të tëra duke mbajtur kokën në duar, duke menduar: “Pse? Pse?” Shumë prej tyre janë të njohur me studiuesin John Gottman, Ph.D., laboratori i martesës së

Read Full Article
Janë 4 mite të rreme rreth shalqirit që nuk duhet t’i besoni më

Janë 4 mite të rreme rreth shalqirit që nuk duhet t’i besoni më

Kryefjala e padiskutueshme e verës, shalqiri është një frut freskues, që shuan etjen dhe gati për të na ndihmuar në ditët më të nxehta të vitit. I ëmbël dhe me sheqer, me pak kalori dhe i pasur me ujë, ky

Read Full Article
Pasaportat më të fuqishme në botë, kryesojnë aziatiket, ku renditet RMV, Shqipëria e Kosova

Pasaportat më të fuqishme në botë, kryesojnë aziatiket, ku renditet RMV, Shqipëria e Kosova

Japonia, Singapori dhe Koreja e Jugut kanë pasaportat më të fuqishme ndërsa bota vazhdon të rikuperohet nga Covid-19, duke përmbysur renditjen e para pandemisë që dominohej nga shtetet europiane. Një pasaportë japoneze ofron hyrje në 193 vende, një më shumë

Read Full Article
Pas 15 vitesh martesë, Borkica e braktisë. Është divorci i dytë i Gruevskit!

Pas 15 vitesh martesë, Borkica e braktisë. Është divorci i dytë i Gruevskit!

Katër vite nga arratisja e Nikolla Gruevskit në Hungari, gruaja e tij, Borkica Gruevska ka kërkuar zyrtarisht divorcin nga ai. Gruevska kërkesën e saja e ka dorëzuar në Gjykatën themelore civile në Shkup, e cila është publikuar edhe në numrin

Read Full Article
Mahnitet nga bukuritë e Kosovës. Ndanë pamjet  me milione njerëz në rrjetet sociale!

Mahnitet nga bukuritë e Kosovës. Ndanë pamjet me milione njerëz në rrjetet sociale!

Alan Wurman apo siç njihen nga videot e tij, Alans Theory është një muzikant nga Santiago, Chile që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por ai që një kohë të gjatë po bën video nëpër vende të

Read Full Article