Është Arta Memedi | FOTO SESION

Është Arta Memedi | FOTO SESION

Këngëtarja e famshme Arta Memedi na përshëndet nga Greqia ku po duket se me vonesë po kalon pushimet verore. Sigurisht me arsye, mbase ka pasur agjendë të ngjeshur gjatë sezonit të Verës si këngëtare. Por ky nuk është lajmi. Lajmi

Read Full Article
Pas 25 vitesh martesë, kryebashkiaku i Kievit dhe Natalija Klitschko drejt divorcit?

Pas 25 vitesh martesë, kryebashkiaku i Kievit dhe Natalija Klitschko drejt divorcit?

Ish-kampioni i boksit dhe kryetari aktual i Kievit, Vitaly Klitschko, po divorcohet nga gruaja e tij, Natalia, pas 25 vitesh martesë. “Vendimi për divorc ishte i ndërsjellë”, ka konfirmuar Klitschko për mediat ukrainase. Klitschko shpjegoi se ai dhe gruaja e

Read Full Article
Drejtori i Pfizerit infektohet me CoVid-19

Drejtori i Pfizerit infektohet me CoVid-19

Drejtori ekzekutiv i kompanisë farmaceutike Pfizer, Albert Bourla, ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin e COVID-19 dhe se ka simptoma të lehta, pavarësisht se është vaksinuar me katër doza, raporton Reuters. Ai theksoi se ka filluar

Read Full Article
Do të çmendeni, Beniada Nishani reklamon veshje të brendshmet të një brendi!

Do të çmendeni, Beniada Nishani reklamon veshje të brendshmet të një brendi!

Beniada Nishani është njëra ndër ish banoret që është pëlqyer e është komentuar më së shumti brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo ka marrë vëmendje të veçantë edhe jashtë shtëpisë. Së fundmi ajo është shfaqur tepër tërheqëse gjysëmlakuriq me

Read Full Article
Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Një dhëndër ka ekspozuar nusen në ditën e tyre të dasmës duke publikuar një video ku shihej duke e tradhtuar me kunatin e saj. Videoja e realizuar në vitin 2019 u rishfaq së fundmi në TikTok, duke shkaktuar bujë në

Read Full Article
Faqe e Dua Lipa në Facebook, administrohet nga 265 administratorë në 31 shtete të Botës!

Faqe e Dua Lipa në Facebook, administrohet nga 265 administratorë në 31 shtete të Botës!

Janë gjithsej 265 administratorë që menaxhojnë faqe zyrtare të Dua Lipa në Facebook. 87 nga Kanadaja, 41 nga SHBA, 20 nga Mbretëria e Bashkuar, 12 nga Franca, 11 nga Holanda, nga Gjermania, e kështu me radhë, shkruan Gazeta Observeri Canada

Read Full Article
Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Ushqimet ku gjenden vitaminat më të mira kundër plakjes së lëkurës

Mirëmbajtja e shëndetit të lëkurës nuk kërkon vetëm aplikimin e kremërave dhe solucioneve të shtrenjta. Sekreti i vërtetë i shëndetit të lëkurës shkon përtej sipërfaqes së saj. Bëhet fjalë për vitaminat dhe mineralet të cilat mund të merren jo vetëm

Read Full Article
“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e famshme befason me deklaratën

“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e famshme befason me deklaratën

Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 persona për shkak të rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”. Ajo është e njohur edhe për rolin e saj në “Legally Blonde” dhe “White Lotus”, por ajo

Read Full Article
Redona Koçi përvëluese me bikini. Juristja shqiptare lë ndjekësit pa mend

Redona Koçi përvëluese me bikini. Juristja shqiptare lë ndjekësit pa mend

Redona Koçi është një nga modelet më seksi të “Instagram”-it. Ajo shpesh ndan me ndjekësit foto tejet provokuese, ku ngurron të tregojë edhe format e saj perfekte. Bukuroshja ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve me fotot me bikini. Ne kemi përzgjedhur

Read Full Article
Para se të ndodhë tradhtia çdo martesë kalon në këto faza

Para se të ndodhë tradhtia çdo martesë kalon në këto faza

Shumë prej nesh, pasi zbulojnë se bashkëshorti ynë ka qenë i pabesë, kalojnë orë të tëra duke mbajtur kokën në duar, duke menduar: “Pse? Pse?” Shumë prej tyre janë të njohur me studiuesin John Gottman, Ph.D., laboratori i martesës së

Read Full Article