Në pikë të verës, Ronela ia huq me stilin e veshjes

Në pikë të verës, Ronela ia huq me stilin e veshjes

Ronela Hajati, vazhdon të jetë shumë aktive në jetën artistike shqiptare. Këtë verë ajo ka qenë më shumë se kurrë aktive, duke sjellë këngë shumë ritmike të cilat janë dëgjuar shumë, shkruan ORAinfo. Madje, suksesin e saj ajo është duke

Read Full Article
Tendenca e xhinseve që do ta shihni kudo gjatë verës

Tendenca e xhinseve që do ta shihni kudo gjatë verës

Xhinsi ka dëshmuar se nuk del kurrë nga moda. Ndonëse temperaturat e larta mund të mos na lejojnë të veshim xhinset tona të preferuara gjatë gjithë kohës, ka shumë pjesë të ndryshme që mund të përshtaten. Xhinset e shkurtra të

Read Full Article
Risitë e koleksionit të ri të “Chanel”

Risitë e koleksionit të ri të “Chanel”

Koleksioni i markës prestigjioze “Chanel”  pranverë/verë 2022 këtë vit nisi me modelen Charlotte Casiraghi, e cila qëndronte mbi një kalë.Shtëpia e modës së shpejti synon që të kapë nivelet e fitimit të vitit 2019 me koleksionin e ri. Kërkesa e

Read Full Article
Rita Ora vë në pah barkun e tonifikuar me poza plot stil para kamerës

Rita Ora vë në pah barkun e tonifikuar me poza plot stil para kamerës

Ajo ka qëndruar në Sidnei për gjashtë javët e fundit. Rita Ora ndau më shumë fotografi nga jeta e saj e re të enjten, teksa pozoi me një veshje lëkure mahnitëse. Këngëtarja e hiti “Hot Right Now” dukej e mrekullueshme

Read Full Article
Zbuloni xhinset që përshtaten në mënyrë perfekte me përmasat tuaja

Zbuloni xhinset që përshtaten në mënyrë perfekte me përmasat tuaja

Askush nuk ka të njëjtin trup dhe të gjithë jemi në kërkim të pantallonave tona të preferuara xhinse, të cilat do t’i veshim çdo ditë dhe nuk do të jenë shumë të gjata apo të shkurtra. Për t’ju drejtuar drejt zgjedhjes së

Read Full Article
Manikyri francez i errët: Trendi që do t’ju fiksojë të gjithëve

Manikyri francez i errët: Trendi që do t’ju fiksojë të gjithëve

Nëse i doni nuancat e errëta, nuk i ndaheni as në verë dhe jeni adhuruese e totalit të zi , atëherë ky trend në manikyr është për ju. Mani francez i errët është impozant, i guximshëm dhe një ide perfekte

Read Full Article
Dua Lipa ka befasuar me një zgjedhje të pazakontë mode

Dua Lipa ka befasuar me një zgjedhje të pazakontë mode

Dua Lipa ka publikuar në profilin e saj në Instagram një sërë fotosh me një stil të pazakontë, duke pozuar me bikini dhe çizme gëzofi. Këngëtarja shpesh fiton kritikët dhe fansat e modës me kombinimet e saj të modës, por

Read Full Article
Bella Hadid ka pozuar për Calvin Klein dhe duket kaq seksi

Bella Hadid ka pozuar për Calvin Klein dhe duket kaq seksi

Modelja Bella Hadid ka dëshmuar edhe një herë se nuk duhet të veshë shumë rroba për të pasur sukses në reklamimin e markave të modës.  Këtë herë ajo ka pozuar për Calvin Klein me rripa. Ajo ka postuar në Instagram

Read Full Article
Veshjet e zgjedhura për këtë javë

Veshjet e zgjedhura për këtë javë

Zakonisht kërkesat tuaja të modës mund të ndryshojnë së bashku me ndryshimin e sezoneve, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një fustan të thjeshtë ose një palë këpucë të përsosura. Jo vetëm që veshjet e zgjedhura do t’i mbulojnë të gjitha

Read Full Article
Kontrasti i ngjyrave: Katër kombinime me të cilat do të rrëmbeni shikimet e kalimtarëve

Kontrasti i ngjyrave: Katër kombinime me të cilat do të rrëmbeni shikimet e kalimtarëve

Me ngjyra të hareshme të kombinuara në mënyrë të pazakonshme do t’i bëni të hareshme ditët e zymta të dimrit Nëse jeni mjaftueshëm të guximshme që në veshjen tuaj të bëni këto kombinime, me siguri do të rrëmbeni vëmendje kur

Read Full Article