Kiara po ‘shkrihet’ pas Luizit, veprimi i fundit i saj e dëshmon këtë!

Kiara po ‘shkrihet’ pas Luizit, veprimi i fundit i saj e dëshmon këtë!

Çifti i njohur që nisën një romancë gjatë qëndrimit të tyre në Big Brother VIP Albania, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po e shijojnë romancën edhe jashtë shtëpisë së famshme.

Dyshja kanë fituar simpatinë e publikut dhe çdo postim i tyre në rrjetet sociale merr vëmendje të madhe.

Që pas përfundimit të BBVA, të dy kanë postuar rrallë herë foto me njëri-tjetrin, por që dalje në publik së bashku kanë qenë të shpeshta.

Megjithatë, mbrëmë (e enjte) Kiara ka postuar një imazhe ku shihet dora e saj ndërsa prapa një xhami ndodhet Luizi, i cili bashkon dorën me të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *