Ja çfarë moti e pret Maqedoninë gjatë ditëve në vijim

Ja çfarë moti e pret Maqedoninë gjatë ditëve në vijim

Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me diell dhe me vranësira deri në mesatare, ndërsa gjatë pasdite pritet të ketë reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë nga 7 deri 12 gradë celsius, ndërsa maksimalja nga 14 deri 23 gradë celsius.

Pas ditë së shtunë pritet mot i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Nga dita e hënë në pjesën më të madhe të vendit priten reshje të shiut, posaçërisht të martën në orët e para të mëngjesit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *