Zbulohet emri i djalit të Rihannës dhe ASAP Rocky, me kë personazh lidhet

Zbulohet emri i djalit të Rihannës dhe ASAP Rocky, me kë personazh lidhet

Emri i djalit të Rihannas më në fund është zbuluar pasi ajo e mbajti të fshehtë për gati rreth vit.

DailyMail.com ka marrë ekskluzivisht një kopje të certifikatës së lindjes së djalit të vogël, duke zbuluar se ai quhet RZA Athelston Mayers.

35-vjeçarja wshtw e lidhur me ASAP Rocky, dhe emri i djalit lidhet me emrin e producentit dhe reperit RZA, liderit të Klanit Wu-Tang.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *