Aksident në autostradën Shkup – Tetovë afër Radishanit

Aksident në autostradën Shkup – Tetovë afër Radishanit

Një aksident i rëndë para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë afër Radishanit mes dy automjeteve ku njëra veturë është rrokullisur.

Sipas informacioneve jozyrtare nga Klan M ka edhe persona të lënduar.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe po heton se si erdhi deri te aksidenti. /KlanMacedonia

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *