Dua Lipa na ç’mendi fare | FOTO SESION

Linda Limani
By Linda Limani 23 Gusht, 2022 20:54

Dua Lipa na ç’mendi fare | FOTO SESION

Le të shkojmë në festë, me këtë porosi dhe duke aluduar për festën e ditëlindjes, Dua Lipa ka tkurur rrjetet sociale me fotografi të jashtëzakonshme, shkruan Flaka

Me fustan të zi, elegante dhe tepër tërheqëse, këngëtarja me famë botërore shfaq pamjen e sajë për momentet e festës së ditëlindjes.

Kujtomë që 22 gushti është ditëlindja e këngëtares kosovare me famë botërore, Dua Lipa, por siç duket, ditëlindja e sajë do të zgjase me ditë të tëra.

Dje, ajo i ka mbushur 27 vjet. Me këtë rast, Dua ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku po duket tejet bukur. Përmes tyre, ajo i ka falënderuar të gjithë për urimet që i kanë bërë me rastin e ditëlindjes së saj. Flaka

Linda Limani
By Linda Limani 23 Gusht, 2022 20:54