Dua Lipa në bregdetin shqiptar: Një shqiptare në Shqipëri | FOTO

Linda Limani
By Linda Limani 16 Gusht, 2022 09:41

Dua Lipa në bregdetin shqiptar: Një shqiptare në Shqipëri | FOTO

Pas magjisë që dha me mbajtjen e festivalit “Sunny Hill’ në Kosovë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa aktualisht po qëndron në bregdetin shqiptar.

Ajo në rrjetet sociale ka publikuar imazhe ku ka shkruar se një shqiptare po qëndron në Shqipëri.

Dua duket mjaft në formë, e krejt kjo para nisjes së festivalit “Sunny Hill” edhe në Tiranë, që pritet të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht. 21Media

Linda Limani
By Linda Limani 16 Gusht, 2022 09:41