Kosova ia shtoi ende më shumë bukurinë!

Linda Limani
By Linda Limani 9 Gusht, 2022 22:16

Kosova ia shtoi ende më shumë bukurinë!

Kaloi gati një javë që se Dua Lipa qëndroi në Kosovë në festivalin Sunny Hil, por siç duket Kosova si vendlindja e saj, vazhdon të jetë në epiqendër për këngëtaren e famshme në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Observeri Rozë.

Dua vazhdon të poston fotografi që i ngelën si kujtim nga vizita e saj e fundit në Kosovë. Në kolazhin e postuar së fundmi në Fejsbuk, Dua ka shfaqur fotografi nga Kosova.

Siç duket ajri dhe uji i Kosovës, Duas i kanë bërë mirë duke ia shtuar edhe bukurinë.

Me veshje rozë dhe shumë tërheqëse, Dua ka ekspozuar linjat e trupit në ashensor.

Ato që bie në sy, janë linjat perfekte të trupit. Gazeta Observeri Rozë

Linda Limani
By Linda Limani 9 Gusht, 2022 22:16