“Godet”, me gjoks Bebe Rexha!

Linda Limani
By Linda Limani 7 Gusht, 2022 10:47

“Godet”, me gjoks Bebe Rexha!

Në paraqiten e saj të fundit në rrjetet sociale, këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe me famë botërore, Beba Rexha ka lënë pa frymë fansat e saj, përmes një fotografie ku ka ekspozuar gjoksin e saj gjysëm të mbuluar, shkruan Gazata Observeri, faqja Rozë

Bebe Rexha, krahas konerteve të shumta, këtë vit po shijon suksesin e këngës me Eminem dhe G-Eazy, Fake Friends të publikuar që para gjashtë muajsh dhe që ka marrë me miliona klikime. Gazata Observeri Rozë

Linda Limani
By Linda Limani 7 Gusht, 2022 10:47