Nuk ndalet Enca, këtë radhë publikon ‘karamelet’ e saj

Linda Limani
By Linda Limani 4 Gusht, 2022 15:10

Nuk ndalet Enca, këtë radhë publikon ‘karamelet’ e saj

Enca mbetet një nga vajzat më të ndjekura të show-bizz-it shqiptar.

Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka ‘trazuar rrjetin’ me videon që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18. Kjo video është bërë virale kudo në rrjete sociale, por jeni kuriozë të dini përgjigjen e artistes?

Me anë të disa postimeve, bukuroshja na ka ‘dhuruar disa karamele’, pra disa foto shumë provokuese dhe për ato më erotiket ka ftuar ndjekësit e saj të abonohen në kanalin e saj ‘Only Fans’.

Epo, mesa duket Enca nuk e vret mendjen fare për atë video dhe vazhdon njësoj me provokimet e saj në rrjete sociale.

Kam disa karamele që nuk i keni parë për ju. Karamele syri. Karamele goje. Nëse doni të shihni disa fotografi të tjera, të cilat janë shumë të zjarrta për Instagram klikoni linkun.

Linda Limani
By Linda Limani 4 Gusht, 2022 15:10