Marina bashkë me vajzën rezultuan pozitive për COVID-19

admin
By admin 4 Gusht, 2022 14:59

Marina bashkë me vajzën rezultuan pozitive për COVID-19

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Marina zbuloi se ajo dhe vogëlushja Marget kishte rezultuar pozitive me COVID-19.

‘Po na zuri të dyjave bashkë e kemi qenë të mbyllura deri më sot në mëngjes”, shkroi ajo.

Marina la të kuptohej se simptomat kishin qenë shumë të lehta dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

admin
By admin 4 Gusht, 2022 14:59