Dua Lipa tregon format e tonifikuara me një trupore të prerë

admin
By admin 4 Gusht, 2022 15:23

Dua Lipa tregon format e tonifikuara me një trupore të prerë

Ajo po udhëton në të gjithë botën në turneun “Future Nostalgia”.

Dhe të hënën, Dua Lipa, tregoi mesin e saj tepër të tonifikuar dhe të pasmet e saj, me një trupore të shkëlqyeshme, ndërsa dokumentonte jetën në prapaskenë.

26-vjeçarja hyri në Instagram për të shfaqur fizikun e saj të bujshëm, duke postuar një sërë fotosh që tregonin atë duke u përgatitur për të dalë në skenë, si dhe disa shkrepje jashtë detyrës.

Dua dukej fenomenale në veshjen me rrjetë me printe kafshësh, e cila ngjitej pas kornizës së saj të zbukuruar në palestër.

Lexo po ashtu:
Këto veshje duhet t’i zgjidhni për festival këtë verë
Këto veshje duhet t’i zgjidhni për festival këtë verë
E veshur me tanga të zeza me bel të lartë, këngëtarja e hitit “New Rules” la në ekran të plotë edhe sytjenat e saj të zeza në qafë.

Ndryshe, kujtojmë se të enjten Dua do të performojë në festivalin “Sunny Hill”, Prishtinë.

admin
By admin 4 Gusht, 2022 15:23