Adelina nuk përmbahet në pushime, publikon foto në bikini duke e prek ‘zogun’

Linda Limani
By Linda Limani 2 Gusht, 2022 11:42

Adelina nuk përmbahet në pushime, publikon foto në bikini duke e prek ‘zogun’

Adelina Tahiri gjithmonë pozon në forma provokuese, andaj merr vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo me pozat e shumta, tregon anët pozitive që ka dhe nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë.

E vetëdijshme për këtë, këngëtarja shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo se fundmi po qëndron për pushime në bregdetin e Greqisë, përcjell ORAinfo

Nga atje, Adelina ka sjell disa imazhe ku shfaqet super provokuese.

E veshur me bikini në bardha, ajo nuk heziton të provokoj duke e prek edhe ‘zogun’.

Kaq provokuese po duket ajo në imazhet e fundit…

Linda Limani
By Linda Limani 2 Gusht, 2022 11:42