Ryva Kajtazi e publikon vetën në këtë gjendje

Linda Limani
By Linda Limani 25 Korrik, 2022 20:03

Ryva Kajtazi e publikon vetën në këtë gjendje

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë, shkruan ORAinfo.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, derisa tash më shumë i është përkushtuar karrierës.

Ryva se fundmi ka publikuar një foto sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe e grimuar me stil, Ryva po shkëlqen në pamje.

Ndërsa kombinimi në veshje, ja ka shtuar edhe me shumë bukurinë asaj.

Linda Limani
By Linda Limani 25 Korrik, 2022 20:03