Adriana në top-formë! Ndan foto me bikini

Xheneta Mirtezani
By Xheneta Mirtezani 24 Korrik, 2022 14:56

Adriana në top-formë! Ndan foto me bikini

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme, gjersa nuk mungojnë edhe të tilla nga përditshmëria.

E njëjta së fundmi ka publikuar disa fotografi me bikini, ku duket se po shijon temperaturat e larta në një pishinë në vend.

“Një admiruese e verës”, ka shkruar ajo në fotografi.

Ndërkaq, komplimentet kanë qenë të menjëhershme nga miqtë e ndjekësit që Matoshi mban në Instagram.

Xheneta Mirtezani
By Xheneta Mirtezani 24 Korrik, 2022 14:56