Nora Istrefi ‘bombardon’ me të pasmet

Linda Limani
By Linda Limani 23 Korrik, 2022 09:50

Nora Istrefi ‘bombardon’ me të pasmet

Elegante dhe me stil, Nora Istrefi duket tërheqëse në imazhet e reja.

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi përveç që ka vite që ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në muzikë është padyshim edhe njëra prej femrave më të bukura të estradës.

Nora komentohet vazhdimisht për pamjen e saj, stilin dhe elegancë me të cilat merr çdo herë vëmendje.

Edhe së fundmi, këngëtarja e hitit “Më mungon” ka sjellur disa imazhe të reja atraktive për fansat në llogarinë e saj personale në Instagram ku numëron mbi një milion të tillë.

Në pozat e radhës, Nora u shfaq e veshur me një fustan të zi elegant që ia vinte në pah në mënyrë perfekte format trupore.

Dukja e saj u kompletua edhe nga një makijazh i theksuar dhe aksesor teksa flokët e gjata i la të valëzuara dhe të lira mbi supe.

Teksa dukej në formë të mrekullueshme, këngëtarja tha se bo bëhej gati për një nga performancat e radhës.

Ndërkohë, nuk kanë munguar as mijëra pëlqim dhe komente nga ana e admiruesve të saj sipër imazheve.

Ndërkaq, përveç mbrëmjeve muzikore Nora aktualisht po shijon edhe suksesin e këngës “Mama mia” që e solli në bashkëpunim me Shkurte Gashin dhe Bardhin.

Linda Limani
By Linda Limani 23 Korrik, 2022 09:50