Kënga e Arta Bajramit kthehet në hit

admin
By admin 23 Korrik, 2022 10:16

Kënga e Arta Bajramit kthehet në hit

Arta Bajrami vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura shqiptare.

Ndonëse është në skenën e muzikës vendore prej vitesh ajo është ende aktive me projekte të reja dhe një të tillë e ka lansuar pak ditë më parë.

Arta u rikthye me këngën me titull “Enigmati” të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip ku ajo shfaqet në formë të mirë dhe me shumë stil.

Kënga po pritet mirë nga ana e fansave të saj dhe brenda një jave ka kaluar shifrën e dy milionë klikimeve në kanalin zyrtar të Artës në YouTube.

Ndërkohë, kujtojmë që producent i projektit është Don Arbas, me tekst të Avni Qahilit.

admin
By admin 23 Korrik, 2022 10:16