Adriana Matoshi tërheq vëmendjen me fustanin e saj special

admin
By admin 23 Korrik, 2022 09:35

Adriana Matoshi tërheq vëmendjen me fustanin e saj special

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar në shtypin rozë.

Kjo më shumë për paraqitjet që ka bërë së fundmi, meqenëse nuk ishin edhe aq të zakonshme.

E një të tillë e ka ndarë edhe kësaj radhe, ku shfaqet me fustan të veçantë dhe mjaft provokues.

Bëhet fjalë për një fustan të gjatë të zi, i cili në njërën anë është në formën e sytjenave.

Dukjen e ka kompletuar me flokë gërsheta dhe me një grim më të thjeshtë që shkon me këtë paraqitje ekstravagante.

Biondja këtë kohë po e shijon në masë të madhe jetën, ndonëse prej disa muajsh është beqare.

Aktorja gjilanase për më shumë se një vit ishte në një romancë me Keith Groeneveld.

admin
By admin 23 Korrik, 2022 09:35