Më në formë se kurrë, Beatrix Ramosaj ekspozon trupin, e veshur me bikini

Xheneta Mirtezani
By Xheneta Mirtezani 21 Korrik, 2022 14:16

Më në formë se kurrë, Beatrix Ramosaj ekspozon trupin, e veshur me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka marr sërish vëmendje me postimin e fundit në Instagram, teksa shfaqet me bikini ngjyrë të kuqe.

Me pozat joshëse nën rrezet e diellit, ajo nuk ka nguruar të tregojë linjat perfekte trupore.

Beatrix kishte preferuar ta plotësonte lukun me një këmishë të bardhe dhe syze dielli.

Kanë kaluar vetëm pak orë, por këngëtarja numëron qindra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Ramosaj po punon për projekte të reja muzikore që priten të lansohet së shpejti.

Xheneta Mirtezani
By Xheneta Mirtezani 21 Korrik, 2022 14:16