Khloe Kardashian tregon fizikun e saj të hollë e veshur me rroba të ngushta

Linda Limani
By Linda Limani 30 Qershor, 2022 13:49

Khloe Kardashian tregon fizikun e saj të hollë e veshur me rroba të ngushta

Khloe Kardashian e ekspozoi formën e saj mbresëlënëse në një set dy-pjesësh të zjarrtë, ndërsa merrte pjesë në prezantimin e motrës Kim për linjën e saj të kujdesit të lëkurës SKKN.

Bashkëthemeluesja e “Good American” ndau fotografi nga ngjarja – e cila u zhvillua javën e kaluar – në Instagramin e saj dhe tregoi format e saj me një veshje që përqafonte trupin dhe kishte një stampim grafik elegant hiri.

Bukuroshja – e cila mbushi 38 vjeç të hënën – e shijoi këtë ngjarje me motrën e saj më të madhe, Kimora Lee Simmons, vajzën e saj Ming Lee Simmons, aktoren Sara Foster dhe të tjerë.

Khloe e kombinoi pamjen tërheqëse me taka të qarta me majë të hapura dhe një sërë rrathësh mbresëlënës ari.

Bukuroshja bionde i kishte kapur me fijet e gjata në një topuz të ngushtë dhe kishte një fytyrë plot me grim magjepsës

Linda Limani
By Linda Limani 30 Qershor, 2022 13:49