Test personaliteti: Ajo që ëndërroni tregon shumë për ju dhe jetën tuaj

Test personaliteti: Ajo që ëndërroni tregon shumë për ju dhe jetën tuaj

Ëndrrat nuk janë thjesht imazhe dhe mendime të rastësishme që shfaqen në kokën tuaj nga hiçi ndërsa flini. Sipas besimeve të vjetra, ata mund të parashikojnë të ardhmen, kështu që shumë përpiqen të interpretojnë atë që u thonë ëndrrat e

Read Full Article
Risitë e koleksionit të ri të “Chanel”

Risitë e koleksionit të ri të “Chanel”

Koleksioni i markës prestigjioze “Chanel”  pranverë/verë 2022 këtë vit nisi me modelen Charlotte Casiraghi, e cila qëndronte mbi një kalë.Shtëpia e modës së shpejti synon që të kapë nivelet e fitimit të vitit 2019 me koleksionin e ri. Kërkesa e

Read Full Article
Rita Ora vë në pah barkun e tonifikuar me poza plot stil para kamerës

Rita Ora vë në pah barkun e tonifikuar me poza plot stil para kamerës

Ajo ka qëndruar në Sidnei për gjashtë javët e fundit. Rita Ora ndau më shumë fotografi nga jeta e saj e re të enjten, teksa pozoi me një veshje lëkure mahnitëse. Këngëtarja e hiti “Hot Right Now” dukej e mrekullueshme

Read Full Article
S’ka dimër për Arta Elezaj, pozon nga plazhi

S’ka dimër për Arta Elezaj, pozon nga plazhi

Arta Elezaj thekson linjat trupore me veshjen e ngushtë. Aktorja, Arta Elezaj vazhdon të provokojë me paraqitje ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ku së fundmi ka theksuar linjat trupore me veshjen e ngushtë.

Read Full Article
Rina lë fansat gojëhapur në ditëlindjen e saj

Rina lë fansat gojëhapur në ditëlindjen e saj

Rina Balaj ka një ditë speciale sot. Këngëtarja e njohur nga Kosova feston 23-vjetorin. Në këtë ditëlindje, ajo ka ndarë me fansat foto të veçanta të realizuara ku ka shkëlqyer. Me fustan të shkurtër pas trupit, të zbukuruar me rruaza

Read Full Article
Beatrix Ramosaj publikon këngën “Faj” dedikuar Donaldit

Beatrix Ramosaj publikon këngën “Faj” dedikuar Donaldit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, ka qenë shumë e komentuar këto javë pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP. Lidhja që krijoi brenda shtëpisë me aktorin Donald Veshaj, bëri që ajo të përballet edhe me paragjykime, nga ata

Read Full Article