Rikthehet Mirsa Kërçeli, publikon projektin e ri muzikor

admin
By admin 7 Janar, 2022 22:53

Rikthehet Mirsa Kërçeli, publikon projektin e ri muzikor

Mirsa Kërçeli ishte një emër shumë i kërkuar në muzikën kosovare, madje ajo kishte sjellë shumë hite.

Pas një pauze, këngëtarja sapo ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Zemra ime”, të finalizuar edhe me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin e këngë është kujdesur Kreshnik Avdiu.

admin
By admin 7 Janar, 2022 22:53