Çfarë i ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot

admin
By admin 7 Janar, 2022 08:55

Çfarë i ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot

Gjatë qëndrimit të saj në Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj ka treguar se është tip emotiv dhe e kemi parë shpesh të përlotet.

Kështu ka ndodhur dhe së fundmi, teksa në shtëpi është dëgjuar kënga e Alban Ramosajt “Theje”.

Këngëtarja nuk i ka mbajtur dot lotët pas zërit të vëllait dhe Donaldi ka nxituar ta përqafojë.

Kujtojmë se Beatrix ishte prezente natën e dytë te Festivali i Këngës. Ajo ndoqi live performancën e Albanit dhe u takua me të dhe të ëmën.

admin
By admin 7 Janar, 2022 08:55