Largë frizerkave e grimereve, kështu duket Fifi krejt natyrale!

admin
By admin 4 Janar, 2022 12:48

Largë frizerkave e grimereve, kështu duket Fifi krejt natyrale!

Ajo është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret që po lë gjurmë të pashlyeshme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Me këngët dhe tekstet e saj ajo ka bërë për vete një numër të lartë të audiencës, të cilët janë shumë besnik karshi saj.

E famën me të madhe Fifi e bëri me hyrjen e saj në formatin, Big Brother Vip.

Ajo padyshim ishte njëra nga konkurenetet më të aktive, por që disa shqetësime që kishte nuk e lejuan të vazhdonte tutje.

Sidoqoftë, Fifi vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet krejt natyrale.

Pa grim dhe e veshur me stil, Fifi po duket një bukuroshe e vërtetë. /ORAinfo/

admin
By admin 4 Janar, 2022 12:48