“Emri i Beatrixës është Behixhe”, reagon vëllai i saj

admin
By admin 4 Janar, 2022 10:34

“Emri i Beatrixës është Behixhe”, reagon vëllai i saj

Dje u raportua se këngëtarja Beatrix Ramosaj emrin e vërtetë e ka Behixhe dhe lidhur me këtë ka reaguar vëllai i saj, këngëtari Alban Ramosaj.

Ai ka bërë shaka me këtë informacion që ka qarkulluar, teksa ka thënë se ky është lajmi më i mirë i këtij viti.

“Beatrix emri yt i ri është Behixhe dhe asgjë nuk do të ma ndryshojë mendjen”, ka shkruar Albani në InstaStory.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj për momentin është në qendër të vëmendjes nga pjesmarrja e saj në “Big Brother VIP”./21Media

admin
By admin 4 Janar, 2022 10:34