Pas 25 vitesh martesë, kryebashkiaku i Kievit dhe Natalija Klitschko drejt divorcit?

Pas 25 vitesh martesë, kryebashkiaku i Kievit dhe Natalija Klitschko drejt divorcit?

Ish-kampioni i boksit dhe kryetari aktual i Kievit, Vitaly Klitschko, po divorcohet nga gruaja e tij, Natalia, pas 25 vitesh martesë. “Vendimi për divorc ishte i ndërsjellë”, ka konfirmuar Klitschko për mediat ukrainase. Klitschko shpjegoi se ai dhe gruaja e

Read Full Article
Me Dua Lipa

Me Dua Lipa

Read Full Article
Dua Lipa në bregdetin shqiptar: Një shqiptare në Shqipëri | FOTO

Dua Lipa në bregdetin shqiptar: Një shqiptare në Shqipëri | FOTO

Pas magjisë që dha me mbajtjen e festivalit “Sunny Hill’ në Kosovë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa aktualisht po qëndron në bregdetin shqiptar. Ajo në rrjetet sociale ka publikuar imazhe ku ka shkruar se një shqiptare po qëndron

Read Full Article
Drejtori i Pfizerit infektohet me CoVid-19

Drejtori i Pfizerit infektohet me CoVid-19

Drejtori ekzekutiv i kompanisë farmaceutike Pfizer, Albert Bourla, ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv në testin e COVID-19 dhe se ka simptoma të lehta, pavarësisht se është vaksinuar me katër doza, raporton Reuters. Ai theksoi se ka filluar

Read Full Article
45 vjet nga vdekja e Elvis Presley-t

45 vjet nga vdekja e Elvis Presley-t

Elvis Presley ka lindur më 8 janar 1935 në Tupleo, dhe ka vdekur më 16 gusht 1977 në Memphis. Kur ka vdekur, ai ishte vetëm 42 vjeç. Ai konsiderohet si një ndër figurat kulturore më të shquara të shekullit të

Read Full Article
Me Beniada Nishani

Me Beniada Nishani

Read Full Article
Do të çmendeni, Beniada Nishani reklamon veshje të brendshmet të një brendi!

Do të çmendeni, Beniada Nishani reklamon veshje të brendshmet të një brendi!

Beniada Nishani është njëra ndër ish banoret që është pëlqyer e është komentuar më së shumti brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo ka marrë vëmendje të veçantë edhe jashtë shtëpisë. Së fundmi ajo është shfaqur tepër tërheqëse gjysëmlakuriq me

Read Full Article
Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Dhëndri i hakmerret keq nuses në ditën e dasmës, ia publikon videon kur e tradhton me vëllaun e tij

Një dhëndër ka ekspozuar nusen në ditën e tyre të dasmës duke publikuar një video ku shihej duke e tradhtuar me kunatin e saj. Videoja e realizuar në vitin 2019 u rishfaq së fundmi në TikTok, duke shkaktuar bujë në

Read Full Article
Kosova ia shtoi ende më shumë bukurinë!

Kosova ia shtoi ende më shumë bukurinë!

Kaloi gati një javë që se Dua Lipa qëndroi në Kosovë në festivalin Sunny Hil, por siç duket Kosova si vendlindja e saj, vazhdon të jetë në epiqendër për këngëtaren e famshme në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Observeri Rozë. Dua

Read Full Article
Me Dua Lipa

Me Dua Lipa

Read Full Article